Samsunspor Bayramlaştı

Yeni sezona iddialı bir kadro ile başlayan Samsunspor, Kurban Bayramı dolayısıyla tesislerde düzenlenen törenle bayramlaştı. Son derece renkli görüntülere sahne olan buluşmada taraftarlar, futbolculardan şampiyonluk sözü aldı.

Samsunspor Haber – Samsunspor’da bayramlaşma yapıldı. Bayramlaşmaya Samsun Valisi Osman Kaymak, önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Samsun Madicalpark Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Hakan Özcan, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik direktör Alpay Özalan, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

YÜZLER GÜLÜYOR Bayramlaşmaya katılan protokol, teknik heyet ve futbolcularla tek tek bayramlaşırken kendilerinden şampiyonluk beklediklerini ilettiler. Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bakanlığı döneminde çok istemesine rağmen birçok maça gidemediğini belirtirken, “Artık bakan değilim. Şimdi bol bol maçlarınızı izleyeceğim. Bu sene başkanımız ve yönetim kurulumuz büyük fedakârlıklarla iyi bir takım kurdular. Biz de gerek siyaset olarak gerek Valimiz, gerek büyükşehir belediye başkamınız gerekse de bu şehrin iş adamları ile taraftarları olarak kenetleneceğiz, bu büyük camiayı hak ettiği süper lige çıkartacağız. Bizler bu büyük hedefte size inanıyoruz. Siz de kendinize inanın ve bu takımı hak ettiği yere çıkartın” dedi.